Lisek Ibisek w Osadzie Janaszkowo!

13 czerwca w Osadzie Janaszkowo odbył się piknik rodzinny dla najmłodszych podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Wśród nich byli także aktorzy, którzy swoim głosem wzbogacili słuchowisko „Lisek Ibisek i przyjaciele” i oddali wszystkie emocje, które niosą opowiadania. Nasi bohaterowie oraz wolontariusze, którzy współtworzyli całość otrzymali gromkie brawa.

Zuzanna Janaszek-Maciaszek, Prezes Fundacji wraz z Anną Rosiak-Walczak, która stworzyła Liska Ibiska, miały wielką przyjemność wręczać pamiątkowe liskowe dyplomy, książeczki z pięknymi ilustracjami Anieli Gach oraz maskotki Liska Ibiska, które uszyła Justyna Gach. Każdy z uczestników nagrań przedstawił publiczności w jaką postać się wcielił podczas nagrań. Nie da się ukryć, że nasi aktorzy mają wielki talent! Podziękowania skierowane zostały również do wszystkich pozostałych osób, które zaangażowały się w projekt. Gratulujemy jeszcze raz i dziękujemy!

Podczas niedzielnego pikniku można było obejrzeć spektakl grupy TEATRalni z PODAJ DALEJ w sztuce „Prawdziwa historia Janosika”. Nie zabrakło zabaw i animacji dla najmłodszych. Rodzice mieli chwilę dla siebie na warsztatach bukieciarstwa i zajęciach jogi z widokiem na jezioro! Przy ognisku i smacznych kiełbasach toczyło się wiele ciekawych rozmów. Można też było zwiedzić część rehabilitacyjną Osady Janaszkowo, w której są już prowadzone zajęcia. Wielką atrakcją była przejażdżka wozem strażackim OSP Wąsosze.

To było piękne i radosne spotkanie, a najlepszym dowodem na to były uśmiechy uczestników wydarzenia.

Skip to content